Nowy sklep internetowy INGA24

Nowy sklep internetowy INGA24

Istniejemy na rynku już od 1998 roku. Współpracujemy z czołowymi producentami .

W swoich działaniach chcemy spełnić Wasze oczekiwania, wyjść naprzeciw Twoim pragnieniom.

Firma INGA to internetowy sklep meblowy,RTV oraz AGD jak również Salon w Białych Błotach oraz Galeria w Solcu Kujawskim, województwo Kujawsko-Pomorskie.Bardzo często przy wyborze sprzętu, oprócz zasobności portfela, jesteś uzależniony od warunków mieszkaniowych, od wielkości naszych pokoi, kuchni,łazienek.Przedmiotem naszej działalności jest również sprzedaż szerokiej gamy mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych, systemowych, biurowych, hotelowych, stylowych oraz tapicerowanych.

Od samego początku nasza firma specjalizuje się w wysokiej jakości meblach , nie zaniedbując jednocześnie tych, którzy poszukują prostych, funkcjonalnych mebli o stylistyce nowoczesnej. Potencjał jaki drzemie w szerokiej gamie producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat, pozwala nam na zrealizowanie każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu w zakresie aranżacji wnętrze. Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci oraz ich zadowolenie ze zrealizowanych przez nas projektów, są dla nas bardzo cenne i procentują dalszymi zamówieniami.

Nie zapomnieliśmy również o sprzęcie do zabudowy w meble kuchenne. Z których można zabudować praktycznie wszystko: kuchnie, lodówkę, zmywarkę, pralkę, okap. Wszystko zależy od Twoich upodobań i pomysłów, a jest w czym wybierać. Firmy prześcigają się w pomysłach, wzornictwie, kolorach i rozwiązaniach technicznych - można stwierdzić, że sami nie wiemy co można kupić!

Producenci, za naszym pośrednictwem, spełniają te oczekiwania. Wykonują sprzęt o różnych gabarytach - pralki o standardowej szerokości do dużych łazienek, jak też i pralki wąskie. W ofercie znajdziesz także pralki z górnym załadunkiem, które praktycznie można postawić wszędzie. Lodówki różnej wysokości, od małych, które mieszczą się pod blat w kuchni, po duże, wysokie na 2 m, z zamrażalnikiem w środku, na zewnątrz, z szufladami, jedno i dwu agregatowe,z systemem No Frost - wybór jest olbrzymi. Kuchnie wolnostojące gazowe i elektryczne z wyposażeniem, od którego można dostać zawrotu głowy.Jednak sprzęt wolnostojący, drobne AGD oraz zabudowa to nie cała nasza oferta. 

W naszej firmie znajdziesz sprzęt IT wysokiej klasy, laptopy, komputery stacjonarne, monitory, fax., urządzenia wielofunkcyjne i wiele innych.

W bogatej ofercie działu RTV nie zapominamy również o miłośnikach muzyki, filmów i telewizji. Każdy znajdzie coś dla siebie - ciekawy telewizor, wieżę, kino domowe ,radia do samochodów itp.Drogi kliencie, nasi sprzedawcy udzielą Ci fachowych porad, pomogą w trudnym wyborze.Zamówiony towar przywieziemy pod wskazany adres i zamontujemy.

Po pełną ofertę naszych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz naszych placówek.

INGA Białe Błota

INGA Solec Kujawski